×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Zestawy mini

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 11

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • DENON D-M 41

  Mini zestaw z bluetooth i wejściem optyczym. Denon D-M 41 to najnowsze dziecko Denona w wersji mini. Brzmieniowo depcze po piętach wielom pełnoprawym  systemom HIFI. W miniaturowej obudowie drzemie siła i moc. Bardzo nowoczesne wyposażenie.

  Dowiedz się więcej
  1 699,00 zł
 • DENON CEOL PICCOLO N4

  Denon Piccolo N4 to multimedialny system z bluetooth i wifi. Jego zastosowanie do niewielkie pomieszczenia takie jak pokój dziecka, sypialnia, biuro. N4 jest sterowany aplikacją dzięki czemu pilot możemy schować do szuflady.  Jako źródło mamy do wyboru: radio internetowe, bluetooth, usb. Jako pożyteczny bonus mamy do dyspozycji wejścia cyfrowe możemy więc podłączyć telewizor.

  Dowiedz się więcej
  1 799,00 zł
 • DENON D-M 41 DAB +

  D-M 41 DAB + to mini zestaw Denona z tunerem DAB+. Jest to przedstwiciel kultowej już serii Denon M. W najnowszej wersji 41 DAB+ mamy zaimplementowany odbiornik bluetooth do współpracy z telefonem. Ponadto mamy wejscia cyfrowe i wyjście na subwoofer. D-M DAB+ oferuje niespotykany dzwięk w tym przedziale cenowym. Wybitna wieża.

  Dowiedz się więcej
  1 699,00 zł
 • ONKYO CR-N775D

  Onkyo CR-N775D to mini amplituner z funkcjami sieciowymi. Urządzanie jest bardzo nowocześnie wyposażone obsługuje pliki Hi-res posiada dwuzakresowe wifi. W zakresie regulacji dźwięku mamy dwa pokrętła do niskich i wysokich tonów oraz audiofilski tryb Direct. Do CR-N 775 D możemy podłączyć prawie wszystko mamy wejście analogowe i cyfrowe.

  Dowiedz się więcej
  2 149,00 zł
 • ONKYO CS-375 D

  Onkyo CS-375 D to mini wieża z wejściem usb i funkcją bluetooth. Co ją wyróżnia to tuner Dab+, pozwalający na odbiór naziemnego radia cyfrowego. Onkyo nie zapomniało o bluetooth jak i usb. W zestawie mamy głośniki specjalnie dopasowane do mocy wzmacniacza, średnica ich przetworników niskotonowych to 13cm.
  Dowiedz się więcej
  999,00 zł
 • ONKYO CS-N 765

  Onkyo CS-N 765 to mini zestaw stereo z funkcjami sieciowymi.  Według zapowiedzi producenta to szczytowe osiągniecie Onkyo w formacie mini. Do budowy zastosowano wyselekcjonowane komponenty znane z wysokich serii. Port usb obsługuje Iphona. Jednostka posiada wyjatkowy wzmacniacz słuchawkowy który może pracować ze słuchawkami nawet 600 ohm.

  Dowiedz się więcej
  2 499,00 zł
 • PIONEER X-HM 86 D

  Pioneer X-HM 86 D to mini zestaw z wifi, wyświetlaczem i z obsługą plików wysokiej rozdzielczości. Amplituner posiada specjalnie zaprojektowany wzmacniacz w klasie D. Wyjątkowy jest również przetwornik cyfrowo analogowy. Do sterownia jednostką Pionner stworzył bezpłatną aplikację. Kolumny wykończone są bardzo ekskluzywnie w lakierze Piano Black.

  Dowiedz się więcej
  3 400,00 zł
 • YAMAHA MCR-N 470 D

  Yamaha MCR-N 470 D to pianocraft z siecią i wejściem na usb. Pianocraft to chyba najbardziej znana wieża na rynku, model MCR-470 D posiada tuner Dab+ oraz dostęp do sieci internetowej. Do jednostki zostały staranie dobrane kolumny podstawkowe. Jako dodatek mamy tutaj sterowanie z bezpłatnej aplikacji.

  Dowiedz się więcej
  1 999,00 zł
 • YAMAHA MCR-N 570 D

  Yamaha MCR-N 570 D z tunerem dab + i funkcjami sieciowymi. Najlepszy jedno segmentowy Pionocraft na rynku. Doskonale wyposażony jak na japoński system przystało w Wifi, Bluetooth, DLNA, USB. Dla użytkowników którzy lubią bas, producent przygotował wyjście na subwoofer.

  Dowiedz się więcej
  2 699,00 zł
 • YAMAHA MCR-N 670 D

  Yamaha MCR-N 670 D to Piano Craft z tunerem Dab+ . Doskonałe urządzenie naszym zdaniem najlepsza wieża w formacie mini na rynku. W jego wyposażeniu nie ma żadnego braku, posiada kompletne multimedia plus wszystkie rodzaje tunerów i wejść dostępne na rynku. Wzorzec w swojej klasie.

  Dowiedz się więcej
  2 999,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 11

Strona:
 1. 1
 2. 2