×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Zestawy mini

kategoria zestawy-mini

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

 • DENON D-M 41

  Mini zestaw z bluetooth i wejściem optyczym. Denon D-M 41 to najnowsze dziecko Denona w wersji mini. Brzmieniowo depcze po piętach wielom pełnoprawym  systemom HIFI. W miniaturowej obudowie drzemie siła i moc. Bardzo nowoczesne wyposażenie.

  Dowiedz się więcej
  1 699,00 zł
 • DENON CEOL PICCOLO N4

  Denon Piccolo N4 to multimedialny system z bluetooth i wifi. Jego zastosowanie do niewielkie pomieszczenia takie jak pokój dziecka, sypialnia, biuro. N4 jest sterowany aplikacją dzięki czemu pilot możemy schować do szuflady.  Jako źródło mamy do wyboru: radio internetowe, bluetooth, usb. Jako pożyteczny bonus mamy do dyspozycji wejścia cyfrowe możemy więc podłączyć telewizor.

  Dowiedz się więcej
  1 799,00 zł
 • DENON D-M 41 DAB +

  D-M 41 DAB + to mini zestaw Denona z tunerem DAB+. Jest to przedstwiciel kultowej już serii Denon M. W najnowszej wersji 41 DAB+ mamy zaimplementowany odbiornik bluetooth do współpracy z telefonem. Ponadto mamy wejscia cyfrowe i wyjście na subwoofer. D-M DAB+ oferuje niespotykany dzwięk w tym przedziale cenowym. Wybitna wieża.

  Dowiedz się więcej
  1 699,00 zł
 • PIONEER X-HM 86 D

  Pioneer X-HM 86 D to mini zestaw z wifi, wyświetlaczem i z obsługą plików wysokiej rozdzielczości. Amplituner posiada specjalnie zaprojektowany wzmacniacz w klasie D. Wyjątkowy jest również przetwornik cyfrowo analogowy. Do sterownia jednostką Pionner stworzył bezpłatną aplikację. Kolumny wykończone są bardzo ekskluzywnie w lakierze Piano Black.

  Dowiedz się więcej
  3 400,00 zł
 • DENON D-T 1

  D-T 1 to najmniejszy zestaw Denona . Na pokładzie mamy wejście AUX, tuner FM i odbiornik Bluetooth. Rekomendujemy ten zestaw jako nagłośnienie sypialni, pokoju dziecka.
  Dowiedz się więcej
  1 295,00 zł

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)