×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Gramofony

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 • AUDIO TECHNICA AT-LP 3

  Audio Technica AT-LP 3 to gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem. Jest on wykonywany w dwóch kolorach czarnym i białym. Do wyboru mamy dwie prędkości 33 i 45 obr na minutę. Na wyposażeniu tego gramofonu mamy wspaniałą wkładkę AT 91R. W komplecie mamy również pokrywę która chroni mechanizm od kurzu.
  Dowiedz się więcej
  899,00 zł
 • AUDIO TECHNICA AT-LP 60 USB

  Audio Technica AT-LP 60 japoński gramofon z wejściem usb. W pełni automatyczny gramofon z dwoma rożnymi prędkościami. Jako dodatek wejście USB.
  Dowiedz się więcej
  549,00 zł
 • DENON DP-29 F

  Gramofon Denon DP-200F z wbudowanym przedwzmacniaczem. Przedwzmacniacz umożliwia podłączanie do dowolnego wejścia aux w każdym sprzęcie. Jako dodatek mamy usb do archiwizowania materiału z płyt winylowych. Zaletą jest długi okres gwarancji 3 lata.

  Dowiedz się więcej
  590,00 zł
 • DENON DP-200 USB

  Gramofon Denona DP-200 z wejściem na usb.  Gramofon posiada wejście usb  oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, można więc go podłączyć do dowolnego wejścia linowego każdego urządzenia. Jego zaletą jest trzyletnia opieka serwisowa.

  Dowiedz się więcej
  1 050,00 zł
 • DENON DP-300 F

  Topowy gramofon Denona DP-300 F. Na wyposażeniu mamy wysokiej jakości wkładkę MM. Wykończenie obudowy jest bardzo luksusowe lakierem na wysoki połysk. Dla ochrony zastosowano plastikową pokrywę. Denon na gramofon udziela trzy letniej gwaranacji.

  Dowiedz się więcej
  1 390,00 zł
 • ONKYO CP-1050

  Audiofilski gramofon Onkyo CP-1050. Stylowy gramofon z wkładką MM. W jego budowie mamy kilka audiofilskich smaczków takich jak: regulowana przeciwaga, odlewany ciżężki panel, zegar kwarcowy kontrolujący napęd, pozłacane wyjścia RCA. Gramofon posiada dwie prędkości obrotowe 33 i 45 obrotów na minutę.

  Dowiedz się więcej
  1 849,00 zł
 • DUAL DT 210

  Gramofon Dual DT 210  z napędem paskowym. Dual to specjalista od gramofonów DT 210 to najświeższy model w segmencie podstawowym. Na wyposażeniu mamy wbudowany przedwzmacniacz i pokrywę ochroną. DT 210 jest wykonywany w kolorze czarnym.

  Dowiedz się więcej
  469,00 zł
 • DUAL DT 250

   Dual Dt 250 to gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem. Na wyposażeniu posiada wbudowne usb i oprogramowinie do kopiowania. W zestawie mamy do dyspozycji wkładkę AT3600L.

  Dowiedz się więcej
  849,00 zł
 • DENON DP-400

  Najnowszy gramofon Denona obsługuje wszystkie prędkości obrotowe. Na pokładzie jest wbudowany stopień przedwzmacniacza, co oznacza że możemy go podłączyć pod każde wejście linowe w dowolnym wzmacniaczu, amplitunerze.
  Dowiedz się więcej
  1 949,00 zł
 • DENON DP-450

  DENON DP-450 to gramofon z przedwzmacniaczem oraz usb. W bardzo prosty sposób mamy możliwość kopiowania zawartości z płyty winylowej na usb. Gramofon posiada piękną osłonę przeciwpyłową która może służyć do prezentacji okładek albumów.
  Dowiedz się więcej
  2 395,00 zł

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)