×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Stereo

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 67

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • MARANTZ MM7025

  Marantz MM 7025 to potężna stereofoniczna końcówka mocy legendy HIFI. Na pokładzie mamy kilka audiofilskich smaczków jak wejścia zbalasnowane, pozłacane terminale głośnikowe, czy miernik mocy. Końcówka wykonywana jest w kolorze czarnym.

  Dowiedz się więcej
  3 980,00 zł
 • ONKYO CR-N775D

  Onkyo CR-N775D to mini amplituner z funkcjami sieciowymi. Urządzanie jest bardzo nowocześnie wyposażone obsługuje pliki Hi-res posiada dwuzakresowe wifi. W zakresie regulacji dźwięku mamy dwa pokrętła do niskich i wysokich tonów oraz audiofilski tryb Direct. Do CR-N 775 D możemy podłączyć prawie wszystko mamy wejście analogowe i cyfrowe.

  Dowiedz się więcej
  2 149,00 zł
 • MARANTZ MCR 611

  Marantz MCR 611 to amplituner z wejściem usb, dab+, wifi. Jest to nieliczny amplituner z wersji mini który może grać z kolumnami podłogowymi. MCR 611 jest przepięknie wykonany oprócz wspaniałego dzwięku, wygląda zjawiskowo. Podłączyć możemy do niego każde urządzenie w domu: telewizor, komputer, dekoder.

  Dowiedz się więcej
  1 995,00 zł
 • DENON D-M 41 DAB +

  D-M 41 DAB + to mini zestaw Denona z tunerem DAB+. Jest to przedstwiciel kultowej już serii Denon M. W najnowszej wersji 41 DAB+ mamy zaimplementowany odbiornik bluetooth do współpracy z telefonem. Ponadto mamy wejscia cyfrowe i wyjście na subwoofer. D-M DAB+ oferuje niespotykany dzwięk w tym przedziale cenowym. Wybitna wieża.

  Dowiedz się więcej
  1 699,00 zł
 • DENON CEOL N9

  DENON N-9 to mini zestaw z usb bluetooth i wifi. Urządzenie jest bardzo uniwersalne posiada: tuner fm, wifi, bluetooth, usb, napęd cd. Jednym słowem jest wszystko. Jednostka jest sterowana z aplikacji a jako dodatki mamy: cyfrowe wejścia audio oraz wyjście na subwoofer.  N-9 jest produkowane w dwóch kolorach białym i czarnym w wersji High Gloss.

  Dowiedz się więcej
  2 199,00 zł
 • DENON CEOL PICCOLO N4

  Denon Piccolo N4 to multimedialny system z bluetooth i wifi. Jego zastosowanie do niewielkie pomieszczenia takie jak pokój dziecka, sypialnia, biuro. N4 jest sterowany aplikacją dzięki czemu pilot możemy schować do szuflady.  Jako źródło mamy do wyboru: radio internetowe, bluetooth, usb. Jako pożyteczny bonus mamy do dyspozycji wejścia cyfrowe możemy więc podłączyć telewizor.

  Dowiedz się więcej
  1 799,00 zł
 • FIIO E10K OLYMPUS 2

  Fiio E 10 K to przetwornik cyfrowo analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Niewątpliwą zaletą są niewielkie gabaryty, doskonale sprawdzi się przy podłączeniu do komutera gdyż możemy go postawić w dowolnym miejscu. E10 K jest bardzo tolerancyjny jeśli chodzi o impednację podłączonych słuchawek jest to szeroki przedział od 16 do 150 ohm. Jako dodatek mamy tutaj funkcję Bass boots która zwiększa moc basu.

  Dowiedz się więcej
  329,00 zł
 • FIIO D03 TAISHAN

  Fiio D03 to przetwornik cyfrowo analogowy z wejściem optycznym i coaxialnym. Jego zaletą są niewielkie gabaryty, co umożliwia schowanie go za urządzeniem do którego jest podłączany. W zestawie mamy zasilacz który podłączamy pod 230v. Co wyróżnia D03 to wysoki poziom sygnału wyjściowego, wpięcie go w układ nie obniży nam końcowego poziomu głośności.

  Dowiedz się więcej
  129,00 zł
 • YAMAHA A-S201

  A-S 201 to podstawowy wzmacniacz giganta hifi Yamahy. Pomimo niewysokiej ceny posiada kilka ciekawych funkcji takich jak wejście gramofonowe czy tryb Pure Direct. Rekomendujemy go do kolumn podstawkowych bądź  podłogówek z wysoką skutecznością.

  Dowiedz się więcej
  700,00 zł
 • ONKYO CS-375 D

  Onkyo CS-375 D to mini wieża z wejściem usb i funkcją bluetooth. Co ją wyróżnia to tuner Dab+, pozwalający na odbiór naziemnego radia cyfrowego. Onkyo nie zapomniało o bluetooth jak i usb. W zestawie mamy głośniki specjalnie dopasowane do mocy wzmacniacza, średnica ich przetworników niskotonowych to 13cm.
  Dowiedz się więcej
  999,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 67

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5