×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Stereo

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 77

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • MARANTZ MCR 611

  Marantz MCR 611 to amplituner z wejściem usb, dab+, wifi. Jest to nieliczny amplituner z wersji mini który może grać z kolumnami podłogowymi. MCR 611 jest przepięknie wykonany oprócz wspaniałego dzwięku, wygląda zjawiskowo. Podłączyć możemy do niego każde urządzenie w domu: telewizor, komputer, dekoder.

  Dowiedz się więcej
  1 995,00 zł
 • AUDIO TECHNICA AT-LP 60 USB

  Audio Technica AT-LP 60 japoński gramofon z wejściem usb. W pełni automatyczny gramofon z dwoma rożnymi prędkościami. Jako dodatek wejście USB.
  Dowiedz się więcej
  549,00 zł
 • AUDIO TECHNICA AT-LP 3

  Audio Technica AT-LP 3 to gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem. Jest on wykonywany w dwóch kolorach czarnym i białym. Do wyboru mamy dwie prędkości 33 i 45 obr na minutę. Na wyposażeniu tego gramofonu mamy wspaniałą wkładkę AT 91R. W komplecie mamy również pokrywę która chroni mechanizm od kurzu.
  Dowiedz się więcej
  899,00 zł
 • YAMAHA MCR-N 670 D

  Yamaha MCR-N 670 D to Piano Craft z tunerem Dab+ . Doskonałe urządzenie naszym zdaniem najlepsza wieża w formacie mini na rynku. W jego wyposażeniu nie ma żadnego braku, posiada kompletne multimedia plus wszystkie rodzaje tunerów i wejść dostępne na rynku. Wzorzec w swojej klasie.

  Dowiedz się więcej
  2 949,00 zł
 • YAMAHA MCR-N 570 D

  Yamaha MCR-N 570 D z tunerem dab + i funkcjami sieciowymi. Najlepszy jedno segmentowy Pionocraft na rynku. Doskonale wyposażony jak na japoński system przystało w Wifi, Bluetooth, DLNA, USB. Dla użytkowników którzy lubią bas, producent przygotował wyjście na subwoofer.

  Dowiedz się więcej
  2 399,00 zł
 • YAMAHA MCR-N 470 D

  Yamaha MCR-N 470 D to pianocraft z siecią i wejściem na usb. Pianocraft to chyba najbardziej znana wieża na rynku, model MCR-470 D posiada tuner Dab+ oraz dostęp do sieci internetowej. Do jednostki zostały staranie dobrane kolumny podstawkowe. Jako dodatek mamy tutaj sterowanie z bezpłatnej aplikacji.

  Dowiedz się więcej
  1 799,00 zł
 • PIONEER X-HM 86 D

  Pioneer X-HM 86 D to mini zestaw z wifi, wyświetlaczem i z obsługą plików wysokiej rozdzielczości. Amplituner posiada specjalnie zaprojektowany wzmacniacz w klasie D. Wyjątkowy jest również przetwornik cyfrowo analogowy. Do sterownia jednostką Pionner stworzył bezpłatną aplikację. Kolumny wykończone są bardzo ekskluzywnie w lakierze Piano Black.

  Dowiedz się więcej
  3 400,00 zł
 • ONKYO CS-N 765

  Onkyo CS-N 765 to mini zestaw stereo z funkcjami sieciowymi.  Według zapowiedzi producenta to szczytowe osiągniecie Onkyo w formacie mini. Do budowy zastosowano wyselekcjonowane komponenty znane z wysokich serii. Port usb obsługuje Iphona. Jednostka posiada wyjatkowy wzmacniacz słuchawkowy który może pracować ze słuchawkami nawet 600 ohm.

  Dowiedz się więcej
  2 499,00 zł
 • ONKYO CS-375 D

  Onkyo CS-375 D to mini wieża z wejściem usb i funkcją bluetooth. Co ją wyróżnia to tuner Dab+, pozwalający na odbiór naziemnego radia cyfrowego. Onkyo nie zapomniało o bluetooth jak i usb. W zestawie mamy głośniki specjalnie dopasowane do mocy wzmacniacza, średnica ich przetworników niskotonowych to 13cm.
  Dowiedz się więcej
  999,00 zł
 • ONKYO CR-N775D

  Onkyo CR-N775D to mini amplituner z funkcjami sieciowymi. Urządzanie jest bardzo nowocześnie wyposażone obsługuje pliki Hi-res posiada dwuzakresowe wifi. W zakresie regulacji dźwięku mamy dwa pokrętła do niskich i wysokich tonów oraz audiofilski tryb Direct. Do CR-N 775 D możemy podłączyć prawie wszystko mamy wejście analogowe i cyfrowe.

  Dowiedz się więcej
  2 149,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 77

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5