×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Przewody

kategoria przewody

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 • QED SILVER ANNIVERSARY XT-100

  Przewód głośnikowy z posrebrzanej miedzi QED XT-100 o niespotykanej dynamice i szybkości. Zalecany do kolumn o wycofanej górze pasma i rozlanym basie. Przewód xt 100 posiada technologoę X-TUBE znaną z wysokich modeli przewodów Qeda.

  Dowiedz się więcej
  42,00 zł
 • QED PROFILE TONSLINK 1M

  Wysokiej jakość przewód optyczny 1m. QED PROFILE TONSLINK to przewód bardzo dobrze wykonany z technologią stosowaną w sprzecie medycznym. Dożywotnia gwarancja na produkt świadczy o jakości wykonanego przewodu.

  Dowiedz się więcej
  99,00 zł
 • QED PROFILE HDMI HS 1 M

  Przewód hdmi high-speed 1 m. QED PROFILE to przewód z zwrotny kanałem audio i bardzo wysokiej przepustowości. Wysoki standard 1.4 umożliwia przepuszczanie 3D i 4K. Gwarancja dożywotnia na wady fabryczne.

  Dowiedz się więcej
  129,00 zł
 • MELODIKA MDSW RCA 2 M

  Solidny przewód do subwoofera długości 2 metrów. Melodika MDSW RCA to polski przewód o cenionym równym brzmieniu. Przewód wykonywany w różnych długościach, odporny na wiele czynników zewnętrznych. Bardzo solidnie wykonany.

  Dowiedz się więcej
  85,00 zł
 • MELODIKA MDP 2M

  Doskonały niedrogi przewód zasilajacy. Melodika MDP to przewód zasilajacy o bardzo dobrym ekranie i wspaniałym materiale przewodzącym. Przewód posiada izolator z PCV można go sposować w instalacjach podtynkowych.

  Dowiedz się więcej
  300,00 zł
 • MELODIKA MDC 2150

  MDC 2150 to słynny przewód polskiej melodiki. Jest on wykonywany w dwóch kolorach ekranów (purple rain, gunmetal). Przewód doskonale sprawdzić się w instalacjach podtynkowych jak i zestawach home audio.
  Dowiedz się więcej
  17,00 zł
 • MELODIKA MDC 2250

  MDC 2250 to niedrogi przewód głośnikowy który naprawdę gra !! Materiał przewodzący, izolacja są bardzo wysokiej jakości. Przewód jest wykonywany w dwóch kolorach ekranów (purple rain, gunmetal).
  Dowiedz się więcej
  24,00 zł
 • MELODIKA MDC 2400

  MDC 2400 to przewód głośnikowy o średnicy 4 mm. Przez środek przewodu producent zastosował lity drut który ma wspomagać przewodnictwo basu. Bas z tego przewodu jest imponujący ma kopa i uderzenie.
  Dowiedz się więcej
  35,00 zł
 • MELODIKA MD2R10

  MD2R10 to metrowy przewód 2 rca- 2 rca firmy Melodika. Pierwsze co się rzuca w oczy to wykonanie przewodu. Przewodnik jest gruby a wtyki rca bardzo solidne. MD2R10 to przewód o zrównoważonym dźwięku, nie wyostrza przekazu jak również nie spowalnia brzmienia.
  Dowiedz się więcej
  169,00 zł
 • MELODIKA MD2R15

  MD2R15 to przewód 2 rca- 2 rca firmy Melodika o długości 1,5 metra. Pierwsze co się rzuca w oczy to wykonanie przewodu. Przewodnik jest gruby a wtyki rca bardzo solidne. MD2R15 to przewód o zrównoważonym dźwięku, nie wyostrza przekazu jak również nie spowalnia brzmienia.
  Dowiedz się więcej
  185,00 zł

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)