×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Zewnętrze

kategoria -głośniki zewnętrzne

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 • TAGA HAROMY TOS-415 V 2

  Głośniki zewnętrze z uchwytem w zestawie. Taga Tos 415 v2 to chyba najbardziej popularne głośniki zewnętrze w Polsce. Łączą bardzo atrakcyjną cenę z dobrym dzwiękiem. Uchwyt umożliwia zmianę ustawienia głośników w poziomie.

  Dowiedz się więcej
  520,00 zł
 • TAGA HARMONY TOS-215

  Taga Tos-215 to najmniejszy głośnik outdoroowy w rodzinie Tagi. Pomimo niewielkiego przetwornika kolumny posiadają sporą moc w RMS 45 wat. Są w stanie dyskretnie nagłośnić sporą przestrzeń. Na wyposażeniu jest dołączony uchwyt.
  Dowiedz się więcej
  275,00 zł
 • TAGA HARMONY TOS-315

  TAGA HARMONY TOS-315 to zestaw głośników o podwyższonej odporności na wilgoć. Nasi klienci wybierają je również do nagłośnia obiektów publicznych takich jak sklep, bar. Głośniki wykonywane są w dwóch wykończeniach białym i czarnym.
  Dowiedz się więcej
  320,00 zł
 • TAGA HARMONY TOS-600

  Taga tos 600 to zestaw dwóch głośników do zastosowania zewnętrznego. Głośniki mają wysoką skuteczność 91 db. Cechą charakterystyczną jest szerokie pasmo które zaczyna się od 40 Hz. Kolumny mogą grać naprawdę głośno pozwala na to duży przetwornik 16,5 cm.
  Dowiedz się więcej
  799,00 zł
 • APART AUDIO OVO 5

  OVO 5 to głośniki ścienne z uchwytem w zestawie o dużej mocy. Kolumny zostały tak zaprojektowane by uzyskać moc 80 wat przy 4ohm. OVO 5 posiadają zaciski głośnikowe Quick Fit by zapewnić szybką i pewną instalację głośnika.
  Dowiedz się więcej
  658,00 zł
 • APART AUDIO OVO 8

  Apart Audio Ovo 8 to zestaw dwóch głośników o dużej mocy z uchwytem w zestwie. Głośniki mogą być stosowane w otwartych przestrzeniach na wolnym powietrzu. Pomimo niewielkich gabarytów Ovo 8 grają bardzo dobrym basem. Obudowa wykonana jest ze specjalnego wytrzymałego tworzywa ABS.

  Dowiedz się więcej
  1 476,00 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)