×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Podłogowe

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 62

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • STX NEUTRINO 150

  STX NEUTRINO 150 to kolumna o bardzo dojrzałym dźwięku. Kolumna doskonale sprawdzi się w muzyce z duża ilością szczegółów takich jak jazz, muzyka klasyczna. Wybitną cechą jest tutaj stereofonia, zwłaszcza między kolumnami. Bardzo zgrabna jest obudowa z przednim bas reflexem i pięknym cokołem na dole.

  Dowiedz się więcej
  2 400,00 zł
 • PYLON AUDIO OPAL 20

  Pylon Audio Opal 20 to podłogówka od polskiego producenta. Jest to w całości autorski projekt Pylona, oparty na jego przetwornikach. Konstrukcja kolumny to system dwudrożny z bas reflexem. Kolumna pomimo niewielkich rozmiarów jest w stanie zagrać mocnym basem.
  Dowiedz się więcej
  1 450,00 zł
 • PYLON AUDIO OPAL 23

  PYLON OPAL 23 to dwudrożna polska podłogówka. Kolumna jest bardzo znana w branży HIFI, zrobiła dużą sensacje na wystawie Audio Show. Co jest wyróżniające w brzmieniu to bardzo dobry bas i duża skala dźwięku. Kolumna jest produkowana w wielu kolorach.
  Dowiedz się więcej
  2 000,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL 20

  Kolumna od której firma Pylon zaczynała swoją produkcję. Dwudrożna niewielka kolumna o bardzo uniwersalnym dźwięku. Brzmienie dynamiczne naturalne i przestrzenne. Kolumny wyjątkowo efektownie wyglądają w wykończeniu High Gloss.
  Dowiedz się więcej
  999,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL 27

  Najnowsza kolumna Pylona z serii Pearl. Większa dynamika i skala dźwięku niż z Pearl 25. Bardzo pożądanym rozwiązaniem zastosowanym w tej kolumnie jest przedni Bas reflex. Zakres przenoszenia tej kolumny rozpoczyna się od częstotliwości 32 Hz. Kolumna rekomendowana jest do pomieszczeń do 40 metrów.
  Dowiedz się więcej
  1 899,00 zł
 • PYLON AUDIO RUBY 25

  Wspaniała podłogówka Pylona wykończona w wielu kolorach. Oryginalny projekt polskiej marki, w którym zastosowano nową membranę z Endumaxu oraz jedwabną kopułkę wysokotonową. Kolumna posiada wysoką skuteczność więc jest przyjazna dla wzmacniaczy. Brzmieniowo kolumna wystrojona jest uniwersalnie, umożliwia słuchanie wielu gatunków muzyki. Producent rekomenduje ją do pomieszczeń od 18-35 m2.
  Dowiedz się więcej
  4 999,00 zł
 • PYLON AUDIO RUBY HE

  Nowatorskie podłogówki ze specjalnie zaprojektowaną membraną z Endumaxu. Co je wyróznia to orginlana forma, trudno ją pomylić z inną kolumną na rynku. Pylon Ruby HE to kolumny dla indywidalistów, którzy nie gonią za trendami tylko wybierają swoją drogę w świecie audio. Kolumny najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniu od 18 do 35 m2. Ruby HE posiadają maskownice mocowane na magnes.

  Dowiedz się więcej
  5 949,00 zł
 • PYLON AUDIO SAPPHIRE 23

  Mała podłogówka o wielkim dźwięku. Ceniona podłogówka z 13 cm wooferem i cenionym wysokotonowcem Seasa. Sapphire 23 to kolumna o wybitnej przestrzeni nie spotykanej w tej klasie sprzętu. Kolumny są wykonywane w wielu kolorach, maskownice mocowane są na magnesy. Kolumny rekomendowane są do pomieszczeń od 12 do 20 metrów.
  Dowiedz się więcej
  2 399,00 zł
 • PYLON AUDIO SAPPHIRE 25

  Wybitna kolumna podłogowa. Pylon Sapphire 25 to uniwersalna kolumna z dwoma wooferami 17 cm niemieckiego Visatona. Kolumny według zaleceń producenta mogą zagrać w pomieszczeniu do 35 metrów. Sapphire 25 oprócz świetnego stereo mogą być bazą do kina domowego. Kolumny wybitnie oddają barwy poszczególnych instrumentów.
  Dowiedz się więcej

  Special Price 2 650,00 zł

  Normalna cena: 2 980,00 zł

 • PYLON AUDIO SAPPHIRE 31

  Trójdrożna kolumna podłogowa Pylona. Największa kolumna z serii Sapphire o wysokiej skuteczności mogąca napędzić pomieszczania nawet do 40 metrów. Wyróżniająca cecha to przejrzystość przekazu bez natarczywości i ostrości w górze pasma. Kolumna posiada basreflex umiejscowiony na tylnej ściance.
  Dowiedz się więcej
  3 400,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 62

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5