×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Montażowe

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 • DALI PHANTOM E-50

  E-50 Phantom to instalacyjny głośnik Dali o średnicy 13 cm.  Może być stosowany w warunkach o podwyższonej wilgoci. Wyjątkowo efektownie wygląda maskownica przetwornika która dochodzi do samej krawędzi sufitu ściany. Cena za 1 szt. Sprzedawane tylko w parach.

  Dowiedz się więcej
  649,00 zł
 • DALI PHANTOM E-60

  Phantom E-60 to 16 centymetrowy przetwornik instalacyjny firmy Dali. Jakość dźwięku w odpowiedniej zabudowie nie ustępuje jakości dźwięku, tradycyjnym kolumnom Dali. Co jest charakterystyczne to przestrzeń i naturalność, które są naprawdę wyjątkowe. Cena za 1 szt. Sprzedawane tylko w parach.

  Dowiedz się więcej
  849,00 zł
 • DALI PHANTOM E-60 S

  E-60 S to stereofoniczny głośnik Dali. Dzięki wbudowanym dwóm głośnikom wysokotonowym uzyskujemy efekt większej przestrzeni. Pasmo przenoszenia jest bardzo szerokie, moduły wysoktonowe przenoszą do 25 khz.

  Dowiedz się więcej
  1 299,00 zł
 • DALI PHANTOM E-80

  E-80 to jeden z największych przetworników instalacyjny duńskiego Dali. Średnica głośnika to 20 cm więc basu jest sporu. Maskownica jest mocowana na magnesy i bardzo efektownie wygląda po instalacji na ścianie. Cena za 1 szt. Sprzedawane tylko w parach.
  Dowiedz się więcej
  1 100,00 zł
 • DALI PHANTOM H-50

  H-50 to instalacyjny głośnik Dali z kwadratową maskownicą. Głośnik pomimo niewielkiego przetwornika gra pełnym dźwiękiem, dzięki wzmocnionej odporności może być stosowany np. w łazience. Cena za 1 szt. Sprzedawane tylko w parach.
  Dowiedz się więcej
  950,00 zł
 • DALI PHANTOM H-60

  H-60 to przetwornik 16,5 cm w kwadratowej ramce. Jest to system dwu i półdrożny o skuteczności 89 bd. Producent zapewnia że głośnik przenosi całe pasmo z niskim basem włącznie. Cena za 1 szt. Sprzedawane tylko w parach.
  Dowiedz się więcej
  1 100,00 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)