×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Efektowe

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 13

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • PYLON AUDIO PEARL SAT

  Kolumna efektowa wykonywana w kilku kolorach. Uzupełenienie zestawu 5.0 z serii Pearl, bądź głośnik stereo w wersji biurkowej. W zestwie nie ma maskownic.

  Dowiedz się więcej
  700,00 zł
 • TAGA HAROMY TOS-415 V 2

  Głośniki zewnętrze z uchwytem w zestawie. Taga Tos 415 v2 to chyba najbardziej popularne głośniki zewnętrze w Polsce. Łączą bardzo atrakcyjną cenę z dobrym dzwiękiem. Uchwyt umożliwia zmianę ustawienia głośników w poziomie.

  Dowiedz się więcej
  420,00 zł
 • STX E-200 N

  Kolumna efektowna w bardzo dobrej cenie. E-200 N jest kolumną stworzoną do powieszenia na ścianie jej głębokość to tylko 155 mm. Kolumna jest bardzo przestrzenna idealna do zastosowania jako tyły do kina domowego. Pasmo przenoszenia kończy się na 23 000 hz.
  Dowiedz się więcej
  280,00 zł
 • YAMAHA NS 333

  Monitory Yamahy w wykończeniu lakier piano. Do budowy tej kolumny zostosowano wiele audiofilskich smaczków w tym wewnętrze okablowanie firmy Monster Cable oraz terminale bi-wiring. Kolumna jest ekranowana magnetycznie więc  może stać blisko telewizora. Posiada rówież port bas reflex usytuowany w tyłu kolumny.

  Dowiedz się więcej
  900,00 zł
 • TAGA HARMONY TOS-315

  TAGA HARMONY TOS-315 to zestaw głośników o podwyższonej odporności na wilgoć. Nasi klienci wybierają je również do nagłośnia obiektów publicznych takich jak sklep, bar. Głośniki wykonywane są w dwóch wykończeniach białym i czarnym.
  Dowiedz się więcej
  320,00 zł
 • APART AUDIO OVO 3

  OVO 3 to niewielkie kolumny wiszące stworzone przez Apart Audio. Głośniki zamknięte są w nowoczesnej obudowie wykonywanej w dwóch kolorach białej i czarnej. Głośniki świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach jak również w pomieszczaniach użyteczności publicznej : biurach, szkołach, barach.
  Dowiedz się więcej
  379,00 zł
 • APART AUDIO OVO 5

  OVO 5 to głośniki ścienne z uchwytem w zestawie o dużej mocy. Kolumny zostały tak zaprojektowane by uzyskać moc 80 wat przy 4ohm. OVO 5 posiadają zaciski głośnikowe Quick Fit by zapewnić szybką i pewną instalację głośnika.
  Dowiedz się więcej
  599,00 zł
 • APART AUDIO OVO 8

  Apart Audio Ovo 8 to zestaw dwóch głośników o dużej mocy z uchwytem w zestwie. Głośniki mogą być stosowane w otwartych przestrzeniach na wolnym powietrzu. Pomimo niewielkich gabarytów Ovo 8 grają bardzo dobrym basem. Obudowa wykonana jest ze specjalnego wytrzymałego tworzywa ABS.

  Dowiedz się więcej
  1 200,00 zł
 • PYLON SAPPHIRE SAT

  Sapphire Sat to niewielki monitor, który może służyć jako suround w kinie jak również jako głośnik frontowy w systemie stereo. Jak ma swoje gabaryty Sapphire Sat gra dużym dźwiękiem, wspaniale buduje przestrzeń i w naturalny sposób podaje detale.
  Dowiedz się więcej
  1 200,00 zł
 • TANNOY ECLIPSE 1

  Eclipse 1 to podstawowy monitor szkockiego Tannoya. Wymiary głośnika predestynują go do ustawienia w dowolnym miejscu pokoju. Można go postawić na półce z książkami jak i na szafce rtv.
  Dowiedz się więcej
  600,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 13

Strona:
 1. 1
 2. 2