×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Centralne

kategoria- kolumna centralna

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 11

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • PYLON AUDIO PEARL CENTER

  Głośnik centralny wykonywany w wielu kolorach. Pylon Audio Center to model z membranami ze  słynnych modeli podłogowych Pearl 20 czy Pearl 25. Brzmienie jest bardzo czytelne, głośnik pomimo niewielkich gabarytów w sposób bardzo naturalny emituje mowę ludzką.

  Dowiedz się więcej
  650,00 zł
 • TONSIL FENIX II CENTER

  Tonsil Fenix II Center to dwudrożny głośnik z czytelny wokalem. Jego zaletą są niewielkie rozmiary, by łatwo umiejscowić go na stoliku rtv.
  Dowiedz się więcej
  349,00 zł
 • TONSIL PREMIUM (CENTER)

  Tonsil Premium Center to niedrogi dobrze grający głośnik centralny. Do budowy którego zastosowano specjalne membrany z włókna szklanego by uzyskać najbardziej naturalny przekaz.
  Dowiedz się więcej
  469,00 zł
 • PYLON SAPPHIRE CENTER

  Sapphire Center to doskonała kolumna polskiego Pylona. Dzięki zastosowaniu bardzo dobrych przetworników uzyskano wspaniały efekt za niewielkie pieniądze. Kolumna może być wykonywana w wielu kolorach i posiada maskownice mocowaną na magnesy.

  Dowiedz się więcej
  999,00 zł
 • PYLON DIAMOND CENTER

  Diamond Center to najlepszy głośnik centralny jaki wyprodukował Pylon. Zastosowano tutaj przetworniki Seasa i Scan Speak. Efekt dialogu jest bardzo sugestywny, postaci w filmie są niemal obecne w naszym pokoju.
  Dowiedz się więcej
  2 299,00 zł
 • STX ELECTRINO 150 C

  ELECTRINO 150 C to uzupełnienie zestawu kinowego z serii Electrino. Głośnik wykonano w kształcie nawiązującym do tej serii. Jako dodatek extra mamy mocowanie maskownicy na magnesy.
  Dowiedz się więcej
  447,00 zł
 • FOCAL 300 ICW 6

  300 ICW 6 to głośnik sufitowo/ścienny wysokiej jakości. Jest wiele kolumn w tej cenie które nie zagrają dźwiękiem takiej klasy. Niewątpliwą zaletą jest wysoka skuteczność 89 dB. Cena za 1 szt, sprzedawane tylko w parach.
  Dowiedz się więcej
  1 950,00 zł
 • APART AUDIO CM608

  CM 608 to głośnik instalacyjny firmy Apart. Głośnik doskonale sprawdzi się w domowych instalacjach kinowych jak również w nagłośnieniach publicznych lokali. Cena za 1 sztukę.
  Dowiedz się więcej
  219,00 zł
 • APART AUDIO CM 1008 D

  CM 1008 D to głośnik który będzie wyglądał świetnie na każdym suficie. Głośnik gra i wygląda na dużo droższy niż jest w rzeczywistości. Nasza mocna rekomendacja dla CM 1008 D. Cena za 1 sztukę.
  Dowiedz się więcej
  368,00 zł
 • APART AUDIO CMR 608

  CMR 608 to głośnik centralny wysokiej klasy. Głośnik posiada dyskretne rozmiary by zmieścić się pod każdym telewizorem. Apart wyposażył głośnik w wysoką skuteczność by współpracować w większością amplitunerów. Cena za sztukę.
  Dowiedz się więcej
  289,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 11

Strona:
 1. 1
 2. 2