×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Kolumny głośnikowe

kategoria Kolumny głośnikowe

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 166

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • PYLON AUDIO PEARL 25

  Oceń ten produkt jako pierwszy

  Polska kolumna głośnikowa wykonywana w wielu kolorach. Pylon Pearl 25 to kolumna już kultowa, posiada wysoką skuteczność i jest bardzo muzykalna. Dodatkowym atutem jest możliwość zbudowania z niej zestawu 5.0. Prawdziwy HIT !!!

  Dowiedz się więcej
  1 499,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL MONITOR

  Świetne monitory wykonywane w wielu kolorach. Pylon Monitor Pearl kolumna podstawkowa która gra jak podłogówka. Mocny bas i doskonała przejrzystość przekazu czynią z nich głośniki szczególne.

  Dowiedz się więcej
  1 000,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL CENTER

  Głośnik centralny wykonywany w wielu kolorach. Pylon Audio Center to model z membranami ze  słynnych modeli podłogowych Pearl 20 czy Pearl 25. Brzmienie jest bardzo czytelne, głośnik pomimo niewielkich gabarytów w sposób bardzo naturalny emituje mowę ludzką.

  Dowiedz się więcej
  650,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL SAT

  Kolumna efektowa wykonywana w kilku kolorach. Uzupełenienie zestawu 5.0 z serii Pearl, bądź głośnik stereo w wersji biurkowej. W zestwie nie ma maskownic.

  Dowiedz się więcej
  700,00 zł
 • DALI SUB E-12 F

  Potężny duński subwoofer z lakierowym frontem. DALI SUB E-12 F z przetwornikem 12 cali o mocy 220 wat. Subwoofer jest wykonywany w trzech kolorach. Obudowa subwoofera to typ bas reflex z regulowaną częstotliwością zwrotnicy.

  Dowiedz się więcej
  2 999,00 zł
 • TAGA HAROMY TOS-415 V 2

  Głośniki zewnętrze z uchwytem w zestawie. Taga Tos 415 v2 to chyba najbardziej popularne głośniki zewnętrze w Polsce. Łączą bardzo atrakcyjną cenę z dobrym dzwiękiem. Uchwyt umożliwia zmianę ustawienia głośników w poziomie.

  Dowiedz się więcej
  420,00 zł
 • DALI SPEKTOR 1

  Miniaturka głośniowa o świetnej przestrzeni. Jest to linia Dali przeznaczona do kina domowego jak również do stereo. Kolumny są wykończone w dwóch kolorach czarnym i orzechowym. Jak każde Dali okres gwarancji to 5 lat.
  Dowiedz się więcej
  950,00 zł
 • DALI ZENSOR 1

  Podstawkowiec produkowany w trzech kolorach: czarnym, białym i orzechowym. Zensor 1 to kolumna która może zawstydzić niejedną podłogówkę. Jej brzmienie jest dynamiczne dokładne. Przedni front jest lakierowany co dodaje elegancji i wdzięku samej kolumnie.

  Dowiedz się więcej
  1 200,00 zł
 • DALI FAZON SAT

  Niewielka kolumna o pięknym dźwięku. Fazon to lifestylowa seria Dali która zachowała wszystkie cechy starych, dobrych duńskich kolumn. Mamy tutaj doskonałą barwę piękną przestrzeń. W zestawie jest uchwyt do powieszenia kolumn na ścianie jak również stand do postawienia na stole.

  Dowiedz się więcej
  1 200,00 zł
 • DALI FAZON MIKRO

  Najmniejsze kolumny duńskiego specjalisty głośnikowego. Fazon Mikro to miniaturowa kolumna o niezwykłej przestrzeni. W zestawie mamy dwa uchwyty do powieszenia i postawienia na podłożu. Jak każde Dali gwarancja na kolumny jest pięcioletnia.

  Dowiedz się więcej
  750,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 166

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5