×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

HOME AUDIO

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 218

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • YAMAHA A-S501

  Wzmacniacz z regulacją tonów, wejściem cyfrowym i wyjściem na subwoofer. Yamaha A-S 501 to wzmacniacz który za niewielkie pieniądze potrafi wysterować dużą cześć kolumn na rynku. Wykonywany jest w dwóch kolorach i posiada bogactwo funkcji. Wysoka moc wyjściowa 85 wat na kanał.

  Dowiedz się więcej
  1 949,00 zł
 • YAMAHA RN 602

  Amplituner stereofoniczny z funkcjami sieciowymi, wejściem usb, wyjściem na sub. Yamaha RN 602 to chyba najbardziej popularny amplituner stereofoniczny na rynku. Wyrózniajacą cechą jest doskonała aplikacja sterująca Musiccast mogąca sterować systemem mulitroomu.

  Dowiedz się więcej
  2 999,00 zł
 • YAMAHA NP-S 303

  Odtwarzacz strumienujący z bluetooth i wyjściem cyfrowym. Nowoczesny odtwarzacz sieciowy z Wifi sterowany amplikacją Musicast. Posiada oprogramowanie do popularnych serwisow TIDAL, SPOTIFY, DEZZER. Odtwarzacz akceptuje formaty audio o wysokich parametrach.

  Dowiedz się więcej
  1 599,00 zł
 • TAGA HARMONY DA-300 V 3

  Przetwornik cyfrowo analogowy z wejsciem usb, optyczny, coaxlnym. Przetwornik wykonany na luksusowych kompenetach od firmy Sabre, akceptujący pliki wysokiej rozdzielczości. TAGA DA-300 v 3 to objawienie na rynku, który poprawi brzmienie z każdego wejścia cyfrowego.

  Dowiedz się więcej
  1 199,00 zł
 • DENON D-M 41

  Mini zestaw z bluetooth i wejściem optyczym. Denon D-M 41 to najnowsze dziecko Denona w wersji mini. Brzmieniowo depcze po piętach wielom pełnoprawym  systemom HIFI. W miniaturowej obudowie drzemie siła i moc. Bardzo nowoczesne wyposażenie.

  Dowiedz się więcej
  1 999,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL 25

  Oceń ten produkt jako pierwszy

  Polska kolumna głośnikowa wykonywana w wielu kolorach. Pylon Pearl 25 to kolumna już kultowa, posiada wysoką skuteczność i jest bardzo muzykalna. Dodatkowym atutem jest możliwość zbudowania z niej zestawu 5.0. Prawdziwy HIT !!!

  Dowiedz się więcej
  1 499,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL MONITOR

  Świetne monitory wykonywane w wielu kolorach. Pylon Monitor Pearl kolumna podstawkowa która gra jak podłogówka. Mocny bas i doskonała przejrzystość przekazu czynią z nich głośniki szczególne.

  Dowiedz się więcej
  1 000,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL CENTER

  Głośnik centralny wykonywany w wielu kolorach. Pylon Audio Center to model z membranami ze  słynnych modeli podłogowych Pearl 20 czy Pearl 25. Brzmienie jest bardzo czytelne, głośnik pomimo niewielkich gabarytów w sposób bardzo naturalny emituje mowę ludzką.

  Dowiedz się więcej
  650,00 zł
 • PYLON AUDIO PEARL SAT

  Kolumna efektowa wykonywana w kilku kolorach. Uzupełenienie zestawu 5.0 z serii Pearl, bądź głośnik stereo w wersji biurkowej. W zestwie nie ma maskownic.

  Dowiedz się więcej
  700,00 zł
 • DALI SUB E-12 F

  Potężny duński subwoofer z lakierowym frontem. DALI SUB E-12 F z przetwornikem 12 cali o mocy 220 wat. Subwoofer jest wykonywany w trzech kolorach. Obudowa subwoofera to typ bas reflex z regulowaną częstotliwością zwrotnicy.

  Dowiedz się więcej
  2 999,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 218

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5