×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Wzmacniacze

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 21

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • HELIX M ONE

  HELIX M ONE to kompaktowy wzmacniacz w klasie D. Jest specjalnie wyposażony w układ który umożliwia prace z samochodami z system start stop. Posiada filtry do ustawiania pasma przenoszenia. Wylatkowo może pracować przy obciążeniu 1 ohm.
  Dowiedz się więcej
  1 100,00 zł
 • MATCH PP 82 DSP

  PP 82 DSP ośmiokanałowy wzmacniacz o mocy 70 wat. Bardzo dobre elementy w tym przetworniki 24 bitowe. Pomimo rozbudowanej konstrukcji wzmacniacz emituje bardzo mało ciepła. Bardzo dużo ustawień dźwięku i głośników.
  Dowiedz się więcej
  2 899,00 zł
 • MATCH PP 62 DSP

  PP 62 DSP to wielokanałowy wzmacniacz z procesorem DSP. Wzmacniacz posiada wejście na: moduł rozszerzenia o bluetooth bądź sterowanie z pilota przewodowego. Moc wzmacniacza to 4 x 50 wat.
  Dowiedz się więcej
  2 100,00 zł
 • MATCH M 5 DSP

  M5DSP to zdobywca nagrody EISA za najlepszy wzmacniacz 2017. Na pokładzie mamy procesor cyfrowy dopasowujący dźwięk do preferencji użytkownika. Wyjątkowy przetwornik cyfrowo analogowy.
  Dowiedz się więcej
  2 100,00 zł
 • MATCH M 2 FX

  M2 FX to wzmacniacz Matcha o bardzo kompaktowych rozmiarach, jego szekokość to 11 cm.  Wzmacniacz generuje moc 2 x 125 wat.  Na wyposażeniu mamy dwa wejscia liniowe. Zalecamy stosowanie tego wzmacniacz do wzmocnienia sygnału do głosników.

  Dowiedz się więcej
  1 699,00 zł
 • HELIX G FIVE

  G FIVE to pięciokananałowy wzmacniacz o bardzo szerokim paśmie przenoszenia. Wzmacniacz gra bardzo dynamicznie i szczegółowo. Jest w stanie napędzić każde głośniki które są na rynku.
  Dowiedz się więcej
  1 899,00 zł
 • HELIX G FOUR

  G FOUR to wzmacniacz którym napędzimy cztery głośniki w każdym aucie na rynku. Do korekcji audio mamy dwa filtry górno i dolno przepustowe. Wzmacniacz gra bardzo naturalnie i dynamicznie.
  Dowiedz się więcej
  1 200,00 zł
 • HELIX G TWO

  G TWO to dwukanałowy wzmacniacz niemieckiego specjalisty od car audio Helixa. Wzmacniacz posiada niesamowite pasmo przenoszenia od 10 do 40 000 Hz, wszystkie szczegóły zostaną więc przeniesione.
  Dowiedz się więcej
  1 100,00 zł
 • HELIX G ONE

  G ONE to wulkan energii przy czterech ohm daje 390 wat. Do dyspozycji mamy dwa filtry górno i dolno przepustowe. Wzmacniacz jest zbudowany bardzo masywnie, obudowa jest pancerna a zaciski są bardzo mocne.
  Dowiedz się więcej
  1 299,00 zł
 • HELIX M SIX

  M SIX to kompaktowy wzmacniacz z sześcioma końcówkami mocy. Bardzo elastyczne opcje mostkowania umożliwiają skonfigurować wzmacniacz do niemal każdego systemu głośnikowego. W zestawie zapasowy bezpiecznik i imbus do kabli.
  Dowiedz się więcej
  1 600,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 21

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3