×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Stacje mlutimedialne z NAWIGACJĄ DEDYKOWANE

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 • ADAYO CE4M1A SKODA OCTAVIA III

  ADAYO CE4M1A to dedykowane radio z nawigacją do Skody Octavia III. Obsługuje fabryczne sterowanie z kierownicy. Posiada USB, nawigację, zestaw głośnomówiący blutetooth. Można je rozbudować o kamerę cofania, monitory zagłówkowe jak i podsufitowe, blu-ray.

  Dowiedz się więcej
  1 245,00 zł
 • ADAYO CE4ME4 HONDA CRV 2013

  ADAYO CE4ME4 to dedykowane radio z nawigacją do Hondy CRV. Obsługuje fabryczne sterowanie z kierownicy. Posiada USB, nawigację, zestaw głośnomówiący blutetooth. Można je rozbudować o kamerę cofania, monitory zagłówkowe jak i podsufitowe, blu-ray.

  Dowiedz się więcej
  1 249,00 zł
 • GMS 1901 EVOLUTION

  GMS 1901 Evolution to doskonała uniwersalna stacja multimedialna do pojazdów Nissana Juke 2010/2015, X-TrailQashqai IMuranoPathfinderNote oraz Navary. Radio pracuje na systemie Android i jest wyposażone w 2 gniazda USB, bluetooth, Wi-Fi, dotykowy 7" calowy ekran. Isnieje możliwość rozbudowy o kamerę cofania, tuner TV, DVD, Bluray, monitory zagłówkowe jak również podsufitowe dla busów, ciężarówek, autobów czy aut osobowych.

  Dowiedz się więcej
  1 195,00 zł
 • ADAYO CE4K81 KIA SPORTAGE

  Ddedykowane radio z nawigacją do KIA SPORTAGE 2011 - 2016. Radio pracuje na systemie Windows CE i jest wyposażone w  USB, bluetooth, dotykowy 7" calowy ekran. Isnieje możliwość rozbudowy o kamerę cofania, tuner TV, Bluray, monitory zagłówkowe jak również podsufitowe. Obsługuje sterowanie z kierownicy.

  Dowiedz się więcej
  1 199,00 zł
 • ADAYO CE4KK2 SUBARU FORESTER

  ADAYO CE4KK2 - dedykowane radio z nawigacją do Subaru Forester. Radio obsługuje fabryczne sterowanie z kierownicy, posiada zestaw głośnomówiący, USB, DVD, dużu 7" calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości.

  Dowiedz się więcej
  1 349,00 zł
 • ADAYO CE4KU7 NISSAN JUKE, NOTE, PULSAR

  ADAYO CE4 KU7 - dedykowane radio z nawigacją do NISSAN JUKE, NOTE, PULSAR. Duży, przejrzysty 7" calowy wyświetlacz odświeży wygląd twojego auta i sprawi, że twoje wnętrze stanie się bardziej nowoczesne a podróże będą jeszcze bardziej przyjemne. Rozkoszuj sie doskonałą jakością muzyki z płyt CD, DVD jak również USB czy za pośrednictwem bluetooth. Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze korzystając z wbudowanego zestawu głośnomówiącego. Masz również możliwość wyposażyć auto w kamerę cofnia dzięki której podczas parkowania nic cię nie zaskoczy.

  Dowiedz się więcej
  1 349,00 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)