×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Stacje mlutimedialne z NAWIGACJĄ DEDYKOWANE

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 17

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • AMC 917 PRO

  Radio samochodowe AMC 917 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do HYUNDAI IX35 z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 9 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 918 PRO

  Radio samochodowe AMC 918 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do HYUNDAI TUCSON z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 10,1 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 915 PRO

  Radio samochodowe AMC 915 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do TOYOTA RAV 4 z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 10,1 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 901 PRO

  Radio samochodowe AMC 901 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do KIA RIO z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 9 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 902 PRO

  Radio samochodowe AMC 902 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do KIA PICANTO z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 8 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 906 PRO

  Radio samochodowe AMC 906 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do aut VOLKSWAGEN / SKODA / SEAT Z ZESTAWEM z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 7 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 981 PRO

  Radio samochodowe AMC 981 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do KIA SPORTAGE z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 9 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 909 PRO

  Radio samochodowe AMC 909 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do SKODA OCTAVIA z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 10,1 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 750,00 zł
 • AMC 922 PRO

  Radio samochodowe AMC 922 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do AUT NISSAN QASHQAI / X-TRAIL z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 10,1 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 750,00 zł
 • ADAYO AMC 709 BLACK LEGEND

  AMC 709 to dedykowane radio z nawigacją do aut marki Ford Mondeo 2013, S-MAX, Galaxy, Focus 2012. Obsługuje fabryczne sterowanie z kierownicy. Posiada USB, nawigację, zestaw głośnomówiący blutetooth. Można je rozbudować o kamerę cofania, monitory zagłówkowe jak i podsufitowe, blu-ray.

  Dowiedz się więcej
  1 199,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 17

Strona:
 1. 1
 2. 2