×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Stacje multimedialne z NAWIGACJĄ

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 18

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • BLAUPUNKT PHILADELPHIA 845

  PHILADELPHIA 845 to stacja która jest przeznaczona do samochodów marki Volkswagen, swoim wyglądem przypomina radio RNS 510. Stacja obsługuje sterowanie z kierownicy oraz kamerę cofania.
  Dowiedz się więcej
  3 199,00 zł
 • AMC 918 PRO

  Radio samochodowe AMC 918 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do HYUNDAI TUCSON z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 10,1 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 915 PRO

  Radio samochodowe AMC 915 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do TOYOTA RAV 4 z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 10,1 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 901 PRO

  Radio samochodowe AMC 901 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do KIA RIO z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 9 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 902 PRO

  Radio samochodowe AMC 902 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do KIA PICANTO z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 8 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 906 PRO

  Radio samochodowe AMC 906 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do aut VOLKSWAGEN / SKODA / SEAT Z ZESTAWEM z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 7 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • AMC 981 PRO

  Radio samochodowe AMC 981 PRO z systemem ANDROID 6.0.1 dedykowane do KIA SPORTAGE z zestawem głośnomówiącym i nawigacją, kompatybilne ze sterowaniem z kierownicy oraz CAN-BUS. Zmień swoje stare radio na nowiczesną stację multimedialną z 9 calowym pojemnościowym ekranem dotykowym i korzystaj z najlepszych aplikacji jak GOOGLE MAPS, YOUTUBE, GMAIL i wiele innych dostępnych w sklep play.

  Dowiedz się więcej
  1 650,00 zł
 • BLAUPUNKT SAN DIEGO 530 EU

  SAN DIEGO 530 EU to stacja nawigacyjna Blaupnkta z ekranem 6 calowym. Czytnik płyt obsługuje DVD, VCD, CD. Pożytecznym narzędziem jest 10 zakresowy korektor.  Do San Diego można podłaczyć kamerę cofania. 

  Dowiedz się więcej
  2 100,00 zł
 • BLAUPUNKT NEW YORK 845 AMEU

  NEW YORK 845 to stacja multimedialna o ekranie 6,2 cala. Stacja jest bardzo dobrze wyposażona posiada moduł bluetooth,wejście usb, moduł nawigacji. Napęd jest bardzo uniwerslane czyta DVD, CD, VCD.
  Dowiedz się więcej
  3 100,00 zł
 • GMS 6818 PRESTIGE

  Najlepsza na rynku uniwersalna stacja multimedialna z nawigacją w bardzo niskiej cenie - GMS 6818. Polska 2 letnia gwarancja, polska dystrybucja. "Na pokładzie" USB, BLUETOOTH, NAVI, możliwość rozbudowy o kamerę cofania, tuner TV, DVD, Bluray, monitory zagłówkowe. Ponadto urządzenie posiada PHONE LINK umożliwiające przerzucenie obrazu z twojego smartfona na ekran radia za pomocą przewodu USB.

  Dowiedz się więcej
  999,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 18

Strona:
 1. 1
 2. 2