×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

CD/MP3

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

 • ALPINE CDE-190R

  Alpine CDE-190R to bardzo dobrze wykonane radio z odtwarzaczem CD, USB oraz Aux. Podobnie jak we wszystkich produktach marki Alpine można się spodziewać świetnej jakości dźwięku z głębokim podbiciem bassu i dużą ilością szczegółów

  Dowiedz się więcej
  479,00 zł
 • ALPINE CDE-196DAB

  Alpine CDE-196DAB jest najwyższym model marki i tak jak można było się spodziewać po gigancie audio z Japoni wszystko jest doskonale dopracowane. Perfekcyjna jakość dźwięku z najlepszych podzespołów elektronicznych. CDE-196DAB to zdecydowanie król radii 1-DIN z napędem z CD. Ponadto wyposażone zostało tuner radiowy DAB, USB, AUX, bluetooth oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu.

  Dowiedz się więcej
  1 149,00 zł
 • ALPINE CDE-178BT

  Alpine CDE-178BT to jeden z najciekawszych modeli marki, doskonale dopracowany każdy detal, 4 kolory podświtlania i świtna jakość dźwięku z 24 bitowego przetwornika cyfrowo analogowego. CDE-178BT to zdecydowanie jedno z najlepszych radii 1-DIN z napędem z CD dostępnych na rynku. Ponadto wyposażone zostało wysokiej jakości tuner radiowy, USB, AUX oraz  bluetooth.

  Dowiedz się więcej
  969,00 zł
 • ALPINE CDE-173BT

  Alpine CDE-173BT to bardzo dobrej klasy radio z 2 kolorami podświetlania do wyboru. Świetna jakość dźwięku, wbudowany filtr górno-dolnoprzepustowy, 3-pasmowy korektor parametryczny. CDE-173BT to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych radii 1-DIN z napędem z CD dostępnych na rynku. Ponadto wyposażone zostało wysokiej jakości tuner radiowy, USB, AUX oraz  bluetooth.

  Dowiedz się więcej
  629,00 zł
 • ALPINE CDE-205DAB

  Nowość od giganta car audio ALPINE CDE-205DAB z radiem cyfowym, zawansowaną technologią bluetooth i świetną jakością dźwięku. Posiada odtwarzacz CD, USB, zestaw głośnomówiący z zewnętrzym mikrofonem oraz zmieną kolorystykę podświetlania panelu przedniego.

  Dowiedz się więcej
  969,00 zł
 • ALPINE CDE-W296BT

  2-DIN radio ALPINE CDE-W296BT z zestawem głośnomówiącym bluetooth oraz odtwarzaczem CD. USB oraz przetwornik DAC 24-bit zapewni jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

  Dowiedz się więcej
  1 049,00 zł
 • ALPINE CDE-203T

  Nowość od marki Alpine CDE-203BT dostępny w Kielcach - wyposażony w bluetooth, odtwarzacz cd, 3-pasmowy korektor parametryczny oraz filtr dolno i górno przepustowy za sprawą którego możemy się cieszyć doskonałą jeszcze doskonalszą jakością dźwięku. Ponadto wyposażony został w świetny tuner radiowy, USB oraz AUX.

  Dowiedz się więcej
  549,00 zł
 • BLAUPUNKT MONTEVIDEO 4010DVD

  Blaupunkt Montevideo 4010 to jednodinowy odtwarzacz z czytnikiem DVD, VCD. Cechą charakterystyczną jest rozbudowana korekcją dźwięku. 4010 posiada dwa wyjścia na wzmacniacz i może sterować dwoma wzmacniaczami.
  Dowiedz się więcej
  649,00 zł
 • BLAUPUNKT STOCKHOLM 230

  STOCKHOLM 230 to radio z tunerem Dab+, modułem bluetooth, wejściem usb. Do radia można podłączyć wzmacniacz i sterować przedwzmacniaczem. Radio dysponuje mocą 4 x 50 wat.
  Dowiedz się więcej
  749,00 zł

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)