×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Bez napędu CD

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

 • ALPINE UTE-81R

  Alpine UTE-81R to solidne radio w niskiej cenie. Wyposażone zostało dobry tuner radiowy, USB oraz AUX. Nowoczesny design odświeży wnętrze twojego auta a mądre rozmieszczenie klawiszy ułatwi obsługę.

  Dowiedz się więcej
  329,00 zł
 • ALPINE UTE-200BT

  Nowość od marki Alpine UTE-200BT - wyposażony w bluetooth, 3-pasmowy korektor parametryczny oraz filtr dolno i górno przepustowy za sprawą którego możemy się cieszyć doskonałą jeszcze doskonalszą jakością dźwięku. Ponadto wyposażony został w świetny tuner radiowy, USB oraz AUX.

  Dowiedz się więcej
  429,00 zł
 • ALPINE UTE-202DAB

  Nowość od marki Alpine UTE-202DAB zostało wyposażone w bluetooth, radio cyfrowe DAB oraz 24 bit przetwornik cyfrowo analogowy za sprawą którego możemy się cieszyć doskonałą barwą dźwięku. Ponadto mamy do dyspozycji USB, AUX oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu. 

  Dowiedz się więcej
  679,00 zł
 • ALPINE UTE-204DAB

  Nowość od marki Alpine UTE-204DAB zostało wyposażone w bluetooth, radio cyfrowe DAB oraz 24 bit przetwornik cyfrowo analogowy za sprawą którego możemy się cieszyć doskonałą barwą dźwięku. Ponadto mamy do dyspozycji USB, AUX oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu. 

  Dowiedz się więcej
  769,00 zł
 • ALPINE UTE-93DAB

  Alpine UTE-93DAB jest najwyższym model marki i tak jak można było się spodziewać po gigancie audio z Japoni wszystko jest doskonale dopracowane. Perfekcyjna jakość dźwięku z najlepszych podzespołów elektronicznych. UTE-93DAB to zdecydowanie król radii 1-DIN. Ponadto wyposażone zostało tuner radiowy DAB, USB, AUX, bluetooth oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu. 

  Dowiedz się więcej
  919,00 zł

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)