×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Radioodtwarzacze

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 14

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • NVOX JD3003D

  Nvox JD3003D to uniwersalne radio samochodwe 1 - DIN wyposażone w odtwarzacz DVD i 3" calowy ekran LCD. Doskonale nadaje się jak odtwarzacz dvd do autokarów w których są zamontowane monitory dla pasażerów. Ponadto mamy do dypozycji czytnik SD, USb oraz AUX.

  Dowiedz się więcej
  399,00 zł
 • ALPINE UTE-81R

  Alpine UTE-81R to solidne radio w niskiej cenie. Wyposażone zostało dobry tuner radiowy, USB oraz AUX. Nowoczesny design odświeży wnętrze twojego auta a mądre rozmieszczenie klawiszy ułatwi obsługę.

  Dowiedz się więcej
  329,00 zł
 • ALPINE UTE-200BT

  Nowość od marki Alpine UTE-200BT - wyposażony w bluetooth, 3-pasmowy korektor parametryczny oraz filtr dolno i górno przepustowy za sprawą którego możemy się cieszyć doskonałą jeszcze doskonalszą jakością dźwięku. Ponadto wyposażony został w świetny tuner radiowy, USB oraz AUX.

  Dowiedz się więcej
  429,00 zł
 • ALPINE UTE-202DAB

  Nowość od marki Alpine UTE-202DAB zostało wyposażone w bluetooth, radio cyfrowe DAB oraz 24 bit przetwornik cyfrowo analogowy za sprawą którego możemy się cieszyć doskonałą barwą dźwięku. Ponadto mamy do dyspozycji USB, AUX oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu. 

  Dowiedz się więcej
  679,00 zł
 • ALPINE UTE-204DAB

  Nowość od marki Alpine UTE-204DAB zostało wyposażone w bluetooth, radio cyfrowe DAB oraz 24 bit przetwornik cyfrowo analogowy za sprawą którego możemy się cieszyć doskonałą barwą dźwięku. Ponadto mamy do dyspozycji USB, AUX oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu. 

  Dowiedz się więcej
  769,00 zł
 • ALPINE UTE-93DAB

  Alpine UTE-93DAB jest najwyższym model marki i tak jak można było się spodziewać po gigancie audio z Japoni wszystko jest doskonale dopracowane. Perfekcyjna jakość dźwięku z najlepszych podzespołów elektronicznych. UTE-93DAB to zdecydowanie król radii 1-DIN. Ponadto wyposażone zostało tuner radiowy DAB, USB, AUX, bluetooth oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu. 

  Dowiedz się więcej
  919,00 zł
 • ALPINE CDE-190R

  Alpine CDE-190R to bardzo dobrze wykonane radio z odtwarzaczem CD, USB oraz Aux. Podobnie jak we wszystkich produktach marki Alpine można się spodziewać świetnej jakości dźwięku z głębokim podbiciem bassu i dużą ilością szczegółów

  Dowiedz się więcej
  479,00 zł
 • ALPINE CDE-196DAB

  Alpine CDE-196DAB jest najwyższym model marki i tak jak można było się spodziewać po gigancie audio z Japoni wszystko jest doskonale dopracowane. Perfekcyjna jakość dźwięku z najlepszych podzespołów elektronicznych. CDE-196DAB to zdecydowanie król radii 1-DIN z napędem z CD. Ponadto wyposażone zostało tuner radiowy DAB, USB, AUX, bluetooth oraz zmienne kolory podświetlania dzięki czemu radio dopasujesz kolorystycznie do swojego kokpitu.

  Dowiedz się więcej
  1 149,00 zł
 • ALPINE CDE-178BT

  Alpine CDE-178BT to jeden z najciekawszych modeli marki, doskonale dopracowany każdy detal, 4 kolory podświtlania i świtna jakość dźwięku z 24 bitowego przetwornika cyfrowo analogowego. CDE-178BT to zdecydowanie jedno z najlepszych radii 1-DIN z napędem z CD dostępnych na rynku. Ponadto wyposażone zostało wysokiej jakości tuner radiowy, USB, AUX oraz  bluetooth.

  Dowiedz się więcej
  969,00 zł
 • ALPINE CDE-173BT

  Alpine CDE-173BT to bardzo dobrej klasy radio z 2 kolorami podświetlania do wyboru. Świetna jakość dźwięku, wbudowany filtr górno-dolnoprzepustowy, 3-pasmowy korektor parametryczny. CDE-173BT to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych radii 1-DIN z napędem z CD dostępnych na rynku. Ponadto wyposażone zostało wysokiej jakości tuner radiowy, USB, AUX oraz  bluetooth.

  Dowiedz się więcej
  629,00 zł

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 14

Strona:
 1. 1
 2. 2