×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest niepoprawne!
Nazwisko jest nipoprawne!
Błędny adres email!
Adres email jest wymagany!
Adres email już istnieje w naszej bazie!
Haslo jest wymagane!
Wpisz poprawne hasło!
Proszę wprowadzić minimum 6 znaków!
Proszę wprowadzić minimum 16 znaków!
Hasło nie jest takie samo!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
Adres email lub hasło są błędne!

Głośniki 165 mm

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

 • FOCAL AUDITOR RCX-165

  Zestaw głośników 16,5 cm z serii Auditor. Wysoka jakość w niskiej cenie. Głośniki z dużą skutecznością, bardzo szczegółowe - to właśnie wyróżnia Focala na tle innych marek, doskonale nadają sie do aut wyposżonych w fabryczne radia jak i radia uniwersalne bez konieczności użycia wzmacniacza. Poprawiają jakość dźwięku i umilają każdą podróż pozwalając na relaks i odpeżenie podczas jazdy.

  Dowiedz się więcej
  249,00 zł
 • ALPINE SXE-1725S

  Uniwersalny 2-drożny zestaw współosiowy 16,5cm głośników ALPINE SXE-1725S do zastosowania w autach marek VW, Audi, Seat, Honda, Opel, Peugeot, Fiat itp. Wysoka jakość w przystępnej cenie.

  Dowiedz się więcej
  189,00 zł
 • FOCAL ACCESS 165 AC

  Focal 165 AC to zestaw dwóch głośników współosiowych o średnicy 16,5 cm. Wybór serii Access to gwarancja wysokiej jakości wykonania, doskonałego i czystego brzmienia, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

  Dowiedz się więcej
  499,00 zł
 • MOREL MAXIMO COAX 6

  Morel Maximo coax 6 to najlepsze głośniki współosiowe w swojej cenie na rynku. Dynamika i moc z głośnika 16 cm jest wręcz niespotykana. Głośniki są w stanie zagrać w miarę dobrze na radiu. Choć klasę pokażą przy sygnale ze wzmacniacza.
  Dowiedz się więcej
  350,00 zł
 • FOCAL PERFORMACE PS 165

  Seria Performance to jedne z najlepszych głośników samochodowych dostępnych na rynku. Charakteryzują się niezwykłą dokładności odtwarzanych dźwieków porównywalną do słuchania instrumentów na żywo i dodatkowo są od początku do końca produkowane we Francji. Focal PC 165F to zestaw dwóch głośników współosiowych o średnicy 16,5 cm.

  Dowiedz się więcej
  999,00 zł
 • HELIX F-6X 2

  HELIX F-6 X to podstawowe głośniki niemieckiego specjalisty car-audio. Brzmienie głośników jest dynamiczne i ciepłe. Wysoka skuteczność 91 dB.
  Dowiedz się więcej
  290,00 zł
 • HELIX E-6X.2

  E-6X.2 to 16 centymetrowe głośniki coaxllialne o dużej mocy max 180 wat. Głośniki grają potężnym raczej ciepłym dźwiękiem. Głębokość montażowa to 65 mm. Zalecamy wytłumienie drzwi co zdecydowanie poprawi efekt końcowy.
  Dowiedz się więcej
  480,00 zł
 • MATCH PP 72W - D

  Głośnik niskotonowy MATCH PP-72W-D to dwucewkowa konstrukcja o skuteczności 87 bd. Głośnik gra pełnym rytmicznym basem. Zalecamy stosować jako uzupełnienie w autach w których głośniki w drzwiach nie oferują dużej ilości basu.
  Dowiedz się więcej
  399,00 zł
 • FOCAL PERFORMACE PC 165

  Focal Performance PC 165 to wysokiej jakości głośniki współosiowe o średnicy 16,5 cm. Ciesz się doskonałą barwą dźwięku już dziś! 

  Dowiedz się więcej
  749,00 zł

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)